{ "user": { "type": "identify", "id":"", "firstName": "", "lastName": "", "phone": "", "email": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "permission": "" } }
{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":" ", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "", "gender": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

İade & İptal

Ürünlerimi nasıl iade ederim?
İade adımları:
1. https://www.sanalcadir.com'da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim'e“ gidin.
2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Birden fazla ürün satın aldıysanız iade edilecek ürünleri de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyup gönderin.
Ne kadar süre içinde ürün iade edebilirim?
www.sanalcadir.com’dan aldığınız kullanılmamış ürünler için 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu süre ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Cayma hakkınızı kullandığınıza ilişkin bildirimi yönelttiğiniz tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü geri göndermeniz gerekmektedir.
Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?
Mesafeli Satış Yönetmeliği kapsamında öngörülen durumları sınırlandırmamak kaydı ile aşağıdaki ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz:
a)Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler.
b)Tesliminden sonra ambalaj ,bant ,mühür ,paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler.
İade edeceğim ürün için kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?
Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi kargo ile göndermeniz ve kolay iade adımlarını gerçekleştirmeniz yeterlidir.
Faturamı kaybettim, nasıl iade yapabilirim?
E-posta adresinize gönderilen e-faturanız ile ürünlerinizi iade edebilirsiniz.
İade /iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?
Ürün iadesi yaptığınız zaman, “ürün inceleme” biriminden kabul onayı alındıktan sonra, para iadesi işlemi sipariş ödemesinde kullandığınız kartınıza gerçekleştirilir. Taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.
Sanal Çadır Online Mağazadan Almış Olduğum Bir Ürünü Başka Bir Beden/Renk Ya Da Başka Bir Ürünle Değiştirebilir Miyim?
Almış olduğunuz ürünü değiştirmek için, önce satın almış olduğunuz ürünü iade etmeli ve yeni bir sipariş vermelisiniz.
İade sürem doldu, ürünleri iade edebilir miyim?
www.sanalcadir.com'dan aldığınız kullanılmamış ürünler için 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu süre ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar.
Cayma hakkınızı kullandığınıza ilişkin bildirimi yönelttiğiniz tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü geri göndermeniz gerekmektedir. Öngörülen süre içerisinde cayma hakkınızı kullanmanız gereklidir. Aksi halde cayma hakkının kullanımı mümkün olmayacaktır.