SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişinizi tamamladığınız zaman yaklaşık olarak 15-20 dk. içerisinde kayıtlı e-mail hesabınıza otomatik olarak konfirmasyon e-mail i yönlendirilecektir.
Ödeme işlemlerinde yasayacağınız olası sorunlar ile ilgili olarak müşteri hizmetleri departmanımıza kart numaranızın tamamını vermeyiniz. Sadece kart numarasının ilk 6 hanesini yazmanız yeterlidir.
Sanal çadırdan aldığınız ürünü herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde, 1 ay içerisinde içerisinde ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır. Ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünle ilgili problemi fatura arka yüzünde bulunan formda belirtmek suretiyle, ürünü faturasıyla birlikte imzalı bir şekilde Yurt İçi Kargo aracılığı ile 332862901 cari koduyla iade edebilirsiniz. İade Adresi: Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No:52 Bağcılar/ İstanbul
Türkiye sınırları içerisinde kargo ücreti KDV dahil 7,99 TL olup, iadeler Yurt İçi Kargo ile yapıldığı takdirde iade için ücret alınmamaktadır. Kıbrıs’a gönderim KDV dahil 50 TL’dir.
Tüm siparişler 7-15 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.
  • Garanti Bankası
  • Yapı Kredi
  • Halkbank
  • İşbankası
  • Finansbank
Eren Çadır sanal mağaza sadece Türkiye sınırlarında ve Kıbrıs’a gönderim yapmaktadır.
Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayını aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade edilecektir. Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak kartınıza iade edilir. Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale yoluyla iade edilir. Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz, yine tek çekim olarak işleminiz kartınıza iade edilir. İade işlemleri, paket teslim edildikten sonra yaklaşık 7 iş günü içerisinde yapılır.
Eren Çadır sanal mağazadan dilediğiniz adette ürün satın alabilirsiniz.
Ne yazık ki siparişiniz onaylandıktan sonra siparişinizin bir kısmı ya da tamamı ile ilgili değişiklik yapamıyoruz.
Login durumdayken "Hesap Bilgileri" seçeneğinden siparişinizi bulabilirsiniz. "Siparişimi izle" linki üzerinden siparişinizin takibini yapabilirsiniz.
Siparişinizi teslim etmek için Yurtiçi kargo tarafından adrese 1 kez uğrama yapılıyor, evde olunmadığı takdirde bilgi sms’i atılıyor, paket şubeye götürülüyor, eğer 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alınmaz ise iade süreci başlatılıyor.